UITSLAGEN
Uitslagen 21-11-15 zwembad
De Kalkwijck, Nieuweweg 8, Hoogezand
  
Het team van de Brug regio Stad Groningen bestond uit 8 zwemmers:
Rolph Pieroelie, Sander Dijkstra, Richard Heystek, Debbie Blauw, Michael Carelsz, Rolph Pieroelie, Menno Bakker en Natasja Hiehle
 
Hier onder de uitslagen van de zwemwedstrijd in De Kalkwijck georganiseerd door de Regio Hoogezand:
 
Menno Bakker             50m vrij                 4e plaats      40.40
Fiepko Coolman                                       Goud          48.18 pr
Karlijn Mulder                                           4e plaats      1:06.26
Odette Visser                                           Goud          52.82
Natasja Hiehle             25m vrij                 Goud          25.57 pr
Eva Oosterbaan                                       4e plaats      36.55 pr
Debbie Blauw                                           7e plaats      38.75
Karin Drieenhuizen                                    5e plaats      43.15
Wanda de Haan                                        Zilver          34.16
Menno Bakker             50m school             5e plaats      53.70 pr
Rolph Pieroelie                                         Goud          55.79
Fiepko Coolman                                       Zilver          1:02.48
Sandra Schreuder                                    Zilver          54.42 pr
Odette Visser                                          Zilver          1:04.49
Joel Hallatu                 25m school           Goud          35.07
Sander Dijkstra                                        Brons         37.73
Eva Oosterbaan                                       Brons         36.16
Debbie Blauw                                          4e plaats      37.64
Wanda de Haan                                        Zilver          36.16
Joel Halatu                  Rugslag                  Zilver          37.45
Sander Dijkstra                                        Zilver          33.16
Eva Oosterbaan                                       Brons         38.03
Karin Drieenhuizen                                    4e plaats      41.71
Wanda de Haan                                        Goud          39.02
 
Het estafette-team 4x25m werd helaas gediskwalificeerd vanwege de code EA (te vroeg overgenomen/gestart).
4x25m estafette: Joel Hallatu, Debbie Blauw, Wande de Haan en Sander Dijkstra.
Het estafetteteam 4x50m werd 4e. Odette Visser, Menno Bakker, Sandra Schreuder en Rolph Pieroelie zwommen een mooie tijd van 3:48.70
 
Reina, Jolanda (moeder van Debbie) en Mieneke (moeder van Karin) bedankt voor jullie ondersteuning.
 
Met sportieve groet,
Piet Menduapessy